Het is zover, alle lichten staan op groen om binnenkort aan de slag te gaan in ons Höfke van St. Antonius. Dit betekend dat we weer aan het werk zijn na een periode van oponthoud door Corona en werven van financiën. Laten we er samen, net als het net geopende MIJNpissoir, iets heel moois van gaan maken!

Samenwerken aan deze mooie plek in onze wijk!

Dat kunnen we natuurlijk niet alleen. De werkzaamheden die moeten leiden tot een nieuwe toekomst voor het Höfke zullen nog veel werk kosten.

Van bouwers tot tuinierders, creatieveling tot vlaaienbakkers, we kunnen allerlei mensen gebruiken, en wat je niet weet, kun je leren, wat je niet durft, kun je proberen en als je veel weet en durft kun jij het aan anderen leren. Zo kunnen we samen niet alleen een mooi project voltooien, maar ook onze wijkgenoten beter leren kennen op de fijnste manier. Alles draait bij ons om respect en plezier; voel jij je aangesproken en wil je meer weten? Meld je dan aan door een mail te sturen naar info@hofkevansintantonius.nl