Deze weken gaan we met grof materiaal aan het werk in het Höfke om een basis te maken voor deze mooie plek in onze wijk!

Hierna gaan we natuurlijk samen aan de slag. De werkzaamheden die moeten leiden tot een nieuwe toekomst voor het Höfke zullen nog veel werk kosten. Van bouwers tot tuinierders, creatievelingen tot vlaaienbakkers, we kunnen nog steeds allerlei mensen gebruiken. Hierbij geldt dat wat je niet weet, kun je leren, wat je niet durft kun je proberen en als je juist veel weet of durft kun jij het aan anderen leren. Zo kunnen we samen niet alleen een mooi project voltooien, maar ook onze wijkgenoten beter leren kennen op de fijnste manier. Alles draait bij ons om respect en plezier.

Voel jij je aangesproken en wil je meer weten of jezelf aanmelden, stuur dan een mail naar info@hofkevansintantonius.nl